Werken bij Veldjesgraaf & Korlaar

Wij zijn een jong, ambitieus en enthousiast team en bieden een plezierige werkomgeving
met een informele sfeer en korte lijnen tussen de collega’s, ook tussen de vestigingen in Woudenberg en Scherpenzeel.

Klaar voor de volgende stap in je carrière? Op zoek naar een nieuwe uitdaging als kandidaat-notaris? Dan hebben wij de perfecte baan voor jou! Wij zijn op zoek naar een kandidaat-notaris voor de algemene praktijk op onze vestiging in Woudenberg.

Is jouw interesse gewekt

Ruimte om te groeien

Wij vinden het belangrijk dat iedereen binnen het team op inhoudelijk en persoonlijk vlak kan worden uitgedaagd en dat er alle ruimte is om ideeën in te brengen en mee te denken over nieuwe plannen en ontwikkelingen. Samen streven wij op hoog niveau bezig te zijn om het recht te vertalen naar de notariële praktijk met alle aandacht voor persoonlijk advies en heldere taal naar onze klanten.
Daarnaast bieden wij veel ruimte om jezelf te ontplooien op juridisch inhoudelijk en commercieel vlak.

Even voorstellen

Dit zijn de mensen achter Veldjesgraaf & Korlaar Notarissen. Altijd actief betrokken bij onze klanten en onze regio. Ons enthousiaste team staat altijd persoonlijk voor u klaar met kennis, specialistische expertise en een heldere aanpak.

Onze vestigingen

Scherpenzeel

Dorpsstraat 168
3925 KG Scherpenzeel

033 - 277 9999

scherpenzeel@vknotaris.nl

Openingstijden:

maandag tot vrijdag:
9.00 tot 12.30 uur
13.30 tot 17.00 uur

Woudenberg

Stationsweg West 32
3931 ES Woudenberg

033 - 285 9999

woudenberg@vknotaris.nl

Openingstijden:

maandag tot vrijdag:
9.00 tot 12.30 uur
13.30 tot 17.00 uur

Liesyenne Bouw

Secretaresse

(Scherpenzeel) l.bouw@vknotaris.nl
033 – 277 9999

Anja Geurten-van Altena

Notarieel secretaresse

(Scherpenzeel) a.geurten@vknotaris.nl
033 – 277 9999

Annelies van de Grift

Notarieel secretaresse

(Woudenberg) a.vandegrift@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Marieke van Ginkel

Notarieel medewerker

(Woudenberg) m.vanginkel@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Janneke Huizinga-van der Graaf

Notarieel secretaresse

(Woudenberg) j.huizinga@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Diana Iprenburg-Hendriksen

Notarisklerk

(Scherpenzeel) d.iprenburg@vknotaris.nl
033 – 277 9999

Janine Joosten

Secretaresse

(Woudenberg) j.joosten@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Alex Korlaar

Notaris

(Scherpenzeel) a.korlaar@vknotaris.nl
033 – 277 9999

André Koelewijn

Register Notarisklerk

(Scherpenzeel) a.koelewijn@vknotaris.nl
033 – 277 9999

Sandra Kluiter

Notarieel secretaresse

(Woudenberg) s.kluiter@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Bastiaan Veldjesgraaf

Kandidaat-notaris

(Woudenberg) b.veldjesgraaf@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Bert Veldjesgraaf

Notaris

(Woudenberg) e.veldjesgraaf@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Carli Witteveen

Kandidaat-notaris

(Woudenberg) c.witteveen@vknotaris.nl
033 – 285 9999

Word jij onze nieuwe collega?

Heldere aanpak & persoonlijk contact